Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Pre návštevníkov

Upútavky na oznamy

Bystrička a jej okolie očami archeológa

bystricka.jpg

Obec Bystrička Vás pozýva na prednášku Bystrička a jej okolie očami archeológa, ktorá sa uskutoční dňa 25.10.2017 o 18,00 v sále Obecného úradu Bystrička. prednáša Dr. Milan Horňák, archeológ
viac...


 

Oznámenie o odstávke elektriny

Upozorňujeme občanov že dňa 26.10.2017 bude v čase od 7,30 h. do 16,30 h. v častiach obce prerušená distribúcia elektriny z dôvodu plánovacích prác SSE. Zoznam súpisných čísel domov, ktorých sa odstávka týka nájdete v prílohe.
viac...


 

Oznam o ambulantnom predaji

Oznam Jednota.jpg

Oznamujeme občanom, že v čase rekonštrukcie nákupného strediska Jednota, t.j. od 15.9.2017, Obec Bystrička zabezpečila predajcov pečiva, mlieka a mliečnych výrobkov a mäsa, ktorí budú predávať v pravidelnom časovom harmonograme.
viac...


 

Čo do kanalizácie nepatrí

Článok-čo nehádzať do VK.jpg

Turčianska vodárenská spoločnosť prosí občanov, aby si prečítali brožúrku o tom, čo do kanalizácie nepatrí a rešpektovali to. Tým sa predíde upchávaniu kanalizácie.
viac...


 

Mapový portál obce Bystrička

mapa

Predstavujeme Vám novinku na našej  webovej stránke. Mapový portál je miesto, kde si nájdete jednoducho a rýchlo informácie o vlastníckych vzťahoch, listoch vlastníctva a službách v obci. V pár krokoch Vám vysvetlíme ako jednoducho získať informácie.
Krok 1:
otvorte Mapový portál https://mobec.sk/bystricka
Obr.č.1:Mapový portál po načítaní
 
 
 
Krok 2:
Po načítaní sa Vám zobrazí mapa obce ako n ...viac...


 

Zmena času predaja mlieka a mliečnych výrobkov

mliečny automat.jpg


Spoločnosť VKM, s.r.o. Necpaly upozorňuje na zmenu predajného dňa a času predaja originálne balených mliečnych výrobkov prostredníctvom pojazdného mliečneho automatu. Predaj sa v obci Bystrička bude uskutočňovať V SOBOTU, v pravidelných časových intervaloch (okrem sviatkov) v čase od 10.50 - 11.05 hod. pri obchode Jednota.
viac...


 

Novinky na Váš e-mail

info.jpg

Milí návštevníci webovej stránky,
teraz máte možnosť získavať informácie aj prostredníctvom zasielania noviniek z oblasti aktualít, VZN, uznesení, kultúry či športu priamo na Váš e-mail. Stačí sa zaregistrovať a vybrať si oblasť, ktorá Vás zaujíma. Po pridaní novinky Vám automaticky príde upozornenie na e-mail.
viac...


 

Vyhodnotenie Koštovky páleného

vyhodnotenie.sk.jpg

Dňa 15.10.2016 sa v sále obecného úradu Bystrička uskutočnilo podujatie pod názvom Koštovka páleného 2016. Priebeh akcie ako aj výsledky v jednotlivých kategóriách destilátov si môžete pozrieť tu.
viac...


 
ÚvodÚvodná stránka