Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Pre návštevníkov

Upútavky na oznamy

Čo do kanalizácie nepatrí

Článok-čo nehádzať do VK.jpg

Turčianska vodárenská spoločnosť prosí občanov, aby si prečítali brožúrku o tom, čo do kanalizácie nepatrí a rešpektovali to. Tým sa predíde upchávaniu kanalizácie.
viac...


 

Koštovka páleného Bystrička 2017

Bystricka-kostovka-2017-plagat-6068kb.jpg

6. ročník koštovky, ochutnávky ovocných destilátov sa bude konať v Bystričke. Tento rok sa organizátori rozhodli pre zmenu a usporiadajú koštovku už v júni. Opäť bude akcia v sále obecného úradu Bystrička, v sobotu 24. júna 2017 so začiatkom o 17.00 h.
Viac info na stránke: http://moje.palenice.sk/kostovka-paleneho-bystricka-2017/
viac...


 

Ponuka zamestnania -kuchárka

Obec Bystrička - Podnikateľská činnosť prijme vyučenú kuchárku na dočasné zastupovanie na plný pracovný úväzok. Záujemcovia kontaktujte pani Debnárovú na t.č 0917 508 369 alebo elektronicky na e-mail drahusa.debnarova@bystricka.sk
viac...


 

Mapový portál obce Bystrička

mapa

Predstavujeme Vám novinku na našej  webovej stránke. Mapový portál je miesto, kde si nájdete jednoducho a rýchlo informácie o vlastníckych vzťahoch, listoch vlastníctva a službách v obci. V pár krokoch Vám vysvetlíme ako jednoducho získať informácie.
Krok 1:
otvorte Mapový portál https://mobec.sk/bystricka
Obr.č.1:Mapový portál po načítaní
 
 
 
Krok 2:
Po načítaní sa Vám zobrazí mapa obce ako n ...viac...


 

Zmena času predaja mlieka a mliečnych výrobkov

mliečny automat.jpg


Spoločnosť VKM, s.r.o. Necpaly upozorňuje na zmenu predajného dňa a času predaja originálne balených mliečnych výrobkov prostredníctvom pojazdného mliečneho automatu. Predaj sa v obci Bystrička bude uskutočňovať V SOBOTU, v pravidelných časových intervaloch (okrem sviatkov) v čase od 10.50 - 11.05 hod. pri obchode Jednota.
viac...


 

Novinky na Váš e-mail

info.jpg

Milí návštevníci webovej stránky,
teraz máte možnosť získavať informácie aj prostredníctvom zasielania noviniek z oblasti aktualít, VZN, uznesení, kultúry či športu priamo na Váš e-mail. Stačí sa zaregistrovať a vybrať si oblasť, ktorá Vás zaujíma. Po pridaní novinky Vám automaticky príde upozornenie na e-mail.
viac...


 

Vyhodnotenie Koštovky páleného

vyhodnotenie.sk.jpg

Dňa 15.10.2016 sa v sále obecného úradu Bystrička uskutočnilo podujatie pod názvom Koštovka páleného 2016. Priebeh akcie ako aj výsledky v jednotlivých kategóriách destilátov si môžete pozrieť tu.
viac...


 

Revízia ihrísk

ihrisko.jpg

Oznamujeme občanom, že dňa 19.9.2016 bola vykonaná revízia detského ihriska pri ZŠ Bystrička a tiež revízia detského ihriska na Lázkach. Zistené drobné závady boli odstránené a obidve ihriská sú spôsobilé bezpečnej prevádzky.
viac...


 
ÚvodÚvodná stránka