Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Pre návštevníkov

Upútavky na oznamy

Čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru

Upozorňujeme Vás na čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru od 1.8.2017 až do odvolania. Bližšie informácie sa nachádzajú v prílohe.
viac...


 

Čo do kanalizácie nepatrí

Článok-čo nehádzať do VK.jpg

Turčianska vodárenská spoločnosť prosí občanov, aby si prečítali brožúrku o tom, čo do kanalizácie nepatrí a rešpektovali to. Tým sa predíde upchávaniu kanalizácie.
viac...


 

Mapový portál obce Bystrička

mapa

Predstavujeme Vám novinku na našej  webovej stránke. Mapový portál je miesto, kde si nájdete jednoducho a rýchlo informácie o vlastníckych vzťahoch, listoch vlastníctva a službách v obci. V pár krokoch Vám vysvetlíme ako jednoducho získať informácie.
Krok 1:
otvorte Mapový portál https://mobec.sk/bystricka
Obr.č.1:Mapový portál po načítaní
 
 
 
Krok 2:
Po načítaní sa Vám zobrazí mapa obce ako n ...viac...


 

Zmena času predaja mlieka a mliečnych výrobkov

mliečny automat.jpg


Spoločnosť VKM, s.r.o. Necpaly upozorňuje na zmenu predajného dňa a času predaja originálne balených mliečnych výrobkov prostredníctvom pojazdného mliečneho automatu. Predaj sa v obci Bystrička bude uskutočňovať V SOBOTU, v pravidelných časových intervaloch (okrem sviatkov) v čase od 10.50 - 11.05 hod. pri obchode Jednota.
viac...


 

Novinky na Váš e-mail

info.jpg

Milí návštevníci webovej stránky,
teraz máte možnosť získavať informácie aj prostredníctvom zasielania noviniek z oblasti aktualít, VZN, uznesení, kultúry či športu priamo na Váš e-mail. Stačí sa zaregistrovať a vybrať si oblasť, ktorá Vás zaujíma. Po pridaní novinky Vám automaticky príde upozornenie na e-mail.
viac...


 

Vyhodnotenie Koštovky páleného

vyhodnotenie.sk.jpg

Dňa 15.10.2016 sa v sále obecného úradu Bystrička uskutočnilo podujatie pod názvom Koštovka páleného 2016. Priebeh akcie ako aj výsledky v jednotlivých kategóriách destilátov si môžete pozrieť tu.
viac...


 

Revízia ihrísk

ihrisko.jpg

Oznamujeme občanom, že dňa 19.9.2016 bola vykonaná revízia detského ihriska pri ZŠ Bystrička a tiež revízia detského ihriska na Lázkach. Zistené drobné závady boli odstránené a obidve ihriská sú spôsobilé bezpečnej prevádzky.
viac...


 
ÚvodÚvodná stránka